قرص خون

(2 بررسی مشتری)

? خواص قرص خون ( مرکب شش ) ?

آخرین بروزرسانی : نوامبر 19, 2021
برای خرید عمده این محصول در ایتا با ما در ارتباط باشید. 09366213780

https://eitaa.com/tbvni_ir
تومان 40,000
نقد و بررسی اجمالی

مقدمه ای بر قرص خون

قرص خون طب اسلامی یا مرکب شش درمان تمام بیماری های خونی و قلبی و عروقی و کم خونی ، سرطان خون ،تالاسمی هموفیلی کمبود پلاکت ،گره خوردگی رگها ، دیابت نوع1  ، لپوس ، بند آوردن و جبران خون زنان بارداری که لکه می بینند. این دارو جایگزین مناسب قطره آهن نیز میباشد. توصیه ما این است که پیش از خرید داروی گیاهی قرص خون مقاله زیر را مطالعه کنید.

مرکب های طب اسلامی

مرکب ها و خواص و کاربرد و ترکیبات آنها چیست؟ در طب اسلامی بیش از 10 مرکب وجود دارد که به آن در مجموع مرکب های طب اسلامی میگویند. در این مقاله به بررسی خواص و ترکیبات آنها میپردازیم. لازم به ذکر است که با اینکه این ترکیبات بر طبق روایات ائمه المعصومین و کار اجتهادی آیت الله تبریزیان تهیه و تولید شده است . اما پیش استفاده دارویی و تجویز آن حتما باید با پزشک معالج و پزشک طب اسلامی برای استفاده از دارو اجازه مصرف را به بیمار بدهد. لطفا پیش از خرید مرکب های طب اسلامی از مشاوره رایگان سایت استفاده نمایید ( تماس با ما )

قرص خون طب اسلامی چیست؟

قرص خون داروی شاخص تمام بیماری‌های قلبی و خون است. مرکب شش ( قرص خون ) یکی از معجزات طب اسلامی است و کسانی که طب اسلامی را نمی‌پذیرند نیز این را قبول دارند.

امام نیز می‌فرماید: در آن منافع زیادی وجود دارد. راوی قسم خورده و میگوید که من این دارو را تجربه کرده‌ام و در اکثر بیماری ها و التهابات و عفونت ها از جمله بواسیر مفیده بوده است. این دارو بهترین آنتی بیوتیک است.

ترکیبات قرص خون

موارد استفاده از قرص خون

بیماریهای قلبی و عروقی

کم خونی

سرطان خون

تالاسمی

هموفیلی

کمبود پلاکت

گره خوردگی رگها

دیابت نوع1

علائم بیماری های خونی

ترکی‏‍بات قرص خون

مواد تشکیل دهنده ی قرص خون شامل هلیله سیاه، بلیله، آمله، مقل ارزق و آب تره است و درست کردن این ترکیب بسیار شوار است و پیشنهاد می شود از موارد موجود و آماده در بازار جهت تهیه استفاده کنید. تره و مقل ارزق یکی از اصلی ترین ترکیبات قرص خونساز هستند؛ تره حاوی منیزیم، کلسیم و مقادیر زیادی آهن می باشد؛ یکی از مهمترین ترکیبات آلی موجود در تره ، آلیسین است که با کاهش سطح LDL یا کلسترول بد در بدن و بهبود سلامت قلب در ارتباط است. آلیسین همچنین به کاهش فشار خون متصل است. این گیاه همراه با اثرات گشادی عروقی پتاسیم می تواند تأثیر عمده ای در کاهش فشار قلبی عروقی داشته باشد. علاوه بر این، یک ترکیب آلی دیگر، کوئرستین، مستقیماً به کاهش سطح کلسترول و پلاک در رگ ها متصل شده است. این ارتباط با جلوگیری از تصلب شرایین و کاهش خطر سکته مغزی و حملات قلبی مرتبط است.

مقادیر بالای ویتامین C موجود در تره با تحریک تولید گلبول های سفید خون و تحریک تولید کلاژن ، که یک جز اساسی در ایجاد رگ های خونی ، سلول ها ، بافت ها و بافت های جدید است ، به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

همچنین مغز استخوان که یکی از مهم ترین جایگاه های سوخت و ساز در بدن و البته تولید خون در بدن می باشد با مصرف تره تقویت خواهد شد؛ زیرا که ویتامین k موجود در تره  در حفظ تراکم مواد معدنی استخوان و یکپارچگی استخوان بسیار مهم است. با افزایش سن، تراکم مواد معدنی استخوان شروع به کاهش می کند ، و منجر به شرایطی مانند پوکی استخوان و تشدید شرایط التهابی مانند آرتروز می شود. مقادیر بالای ویتامین K ، مانند آنچه در این گیاه وجود دارد ، می تواند به تولید استئوکلسین کمک کند ، که بخشی اصلی در حفظ تراکم مواد معدنی در استخوان ها است.

 

لیست ترکیبات قرص خون

هلیله سیاه

بلیله

آمله

مقل ازرق

آب تره یک و نیم برابر مقل

روغن بنفشه یا کنجد به مقدار نیاز

آب ترهترکیبات مرکب دو_هلیله سیاهترکیبات : بلیلهترکیبات مرکب شش طب اسلامی : روغن زیتون

 

روش مصرف

از داروی قرص خون در تابستان یک مثقال و در زمستان دو مثقال شب ها استفاده شود.

در دوره مصرف دارو از مصرف ماهی ، سرکه و سبزیجات ( پخته و یا نپخته) پرهیز کنید.

 

روایت

امام رضا ع این دارو را همیشه به من سفارش می کرد و می‌فرمود: در این دارو منافع زیادی است و امتحان کردم آن را برای بواسیر و بادها، قسم به خدا که مخالفت نکردن

فرمود : از هلیله سیاه و بلیله و آمله به اندازه مساوی میگیرید و آسیاب و الک میکنید، همانند آن مقل ازرق را در آب تره سی روز نگه می‌دارید تا مقل در آب تره آب شود ( اگر مقل آب نشود جنس آن خوب نیست و کیفیت ندارد) سپس با آن خمیر درست میکنیم، بعد از آن شدید ورز دهید تا خوب مخلوط شود و قرص درست کنید اندازه یک دانه عدس.

دستت را با روغن بنفشه یا روغن شب بو یا روغن کنجد چرب کن تا دارو موقع ورز دادن به دستت نچسبد، سپس در سایه خشک میکنی و در تابستان یک مثقال و در زمستان دو مثقال استفاده میکنی و در دوره استفاده از دارو از ماهی سرکه و سبزیجات پخته و نپخته پرهیز کن و این دارو تجربه شده است.

روش ساخت قرص خون

قرص خون مرکب شش 6 داروهای طب اسلامی

هرکدام از هلیله و بلیله و آمله به صورت جداگانه و خیلی نرم آسیاب شود و بعد الک شوند و با هم کاملا مخلوط شوند.

مقداری تره فراهم شده در چرخ گوشت یا آب میوه گیری ریخته و آنها رو مخلوط میکنیم.

سپس آنها را داخل پارچه توری نازک ریخته و فشار داده تا اینکه آب تره به مقدار مورد نیاز ( تقریبا دو برابر مقل) فراهم گردد.

آب تره را درون بری ریخته و بهتر از بطری استفاده شود که حالت انعطاف پذیری داشته باشد. مقدار آب تره بایستی به مقداری باشد که روی مقل را به صورت کامل بپوشاند.

مقل تهیه شده را کاملا تمیز کرده و آن را داخل آب تره‌ای که داخل بطری است ریخته و درب آن را کاملا میبندیم.

نبایستی گذاشت هوا بکشد چون در این صورت کپک میزند و در صورت کپک زدن بایستی دور ریخته شود.

آب تره و مقدار مقل نبایستی بیشتر از نصف بطری باشد چون که آب تره گاز دارد و باستی در طول یک ماه گاز آن خالی شود والا اگر خالی نشود بطری به سبب گازی که آب تره دارد منفجر میشود.

به مدت یک ماه بایستی مقل در آب تره بماند.

 

پس از یک ماه

بعد از یک ماه مواد آسیاب شده را داخل آب تره که مقل داخل آن ریخته می‌ریزیم و کاملا با هم مخلوط میکنیم تا به صورت خمیر شود

خمیر بدست آمده را با دست به اندازه قرص های کوچک شبیه عدس درمی‌اوریم.

برای اینکه خمیر بدست نچسبد بایستی از روغن کنجد یا بنفشه یا شب بو استفاده منید. همچنین چرب کردن دست سبب جذب روغن می‌شود که خودش خاصیت زیادی دارد.

بعد از درست کردن قرص ها آنها را در جایی که سایه باشد و نور مستقیم آفتاب نباشد خشک می‌کنیم.

تبریک ، شما موفق به تهیه قرص خون طب اسلامی شدید.

 

*** نکات تکمیلی ***

1. گرچه داروی قرص خون بهتر است که طبق نظر پزشک تهیه و تجویز شود ، اما خواص این دارو آنقدر زیاد است که مصرف آن بعنوان صاف کننده خون و برای استفاده در بیماری کم خونی و سرطان خون بدون تجویز پزشک نیز بلا مانع است.

2. برای داروی قرص خون تاکنون عوارض جدی گزارش نشده است.

3. در دوره مصرف دارو از مصرف ماهی ، سرکه و سبزیجات ( پخته و یا نپخته) پرهیز کنید.

 

خون چیست؟

نوعی بافت پیوندی متشکل از انواع سلول و ماده پلاسماست که در رگ ها جریان دارد.بدن برای زنده ماندن به خوراک و اکسیژن نیازمند است ولی فقط بودن غذا در معده و بودن اکسیژن در شش‌ها کافی نیست، بلکه این دو باید به همه نقاط بدن برسند و خون این عمل یعنی رساندن آن مواد به همه بدن را برعهده دارد. خون در لوله‌هایی به نام رگ جریان می‌یابد. قلب، خون را در رگ‌ها به جریان می‌اندازد.

در حدود ۷ الی ۸ درصد وزن بدن را خون تشکیل می‌دهد و در انسان بالغ به‌طور متوسط ۵ تا ۶ لیتر از حجم بدن را خون تشکیل می‌دهد.

یک قطره خون به یک قطره جوهر قرمز می‌ماند، ولی ساختارش به سادگی ساختار جوهر نیست. در حقیقت خون از سلول های مختلفی ساخته شده است که هر یک کار ویژه ای را انجام می دهند. قرمز دیده شدن رنگ خون به دلیل وجود گلبول های قرمز فراوان است. گلبول‌های قرمز اکسیژن را در هموگلوبین خود به تمام نقاط بدن رسانده و نیاز اکسیژن سلول ها را تامین می کنند. قسمت مایع خون پلاسما نام دارد. قسمت عمده پلاسما را آب تشکیل می دهد. از وظایف پلاسما می توان تامین نیاز غذایی سلول های بدن و دفع مواد زائد که عمدتا کربن دی اکسید می‌باشد را نام برد.

 


کلیدواژه: خرید داروی قرص خون طب اسلامی ، داروی مرکب شش طب اسلامی

منبع :

ویکی شیعه>>

بازگشت به فروشگاه>>

صفحه اصلی>>

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلی
وزن 15 گرم
نظرات کاربران

قوانین ارسال دیدگاه:


1.دیدگاه باید محترمانه و با رعایت ادب ارسال شود و از توهین به هر شخص حقیقی یا حقوقی جدا خودداری شود.
2.دیدگاه های شما اثر مستقیم بر میزان خرید یک محصول میگذارد پس لطفا سعی بفرمایید دیدگاه خود را مطابق به میل خود و میزان رضایتی که از محصول دارید ارائه دهید.
3.لطفا نقاط قوت و نقاط ضعف محصولات را وارد کنید.
4.پس وارد کردن 5 نظر درباره 5 محصول خریداری شده میتوانید کد تخفیف دریافت کنید برای این امر به پشتیبانی پیام دهید.
باتشکر اوقات خوشی را برای شما آرزومندیم  

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارزش در برار خرید
کیفیت محصول
میزان اثر گذاری
سرعت اثر بخشی دارو
رضایت کلی از خرید

نقد و بررسی‌ها2

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران
پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسی

  10

  ارزش در برار خریداز 10 امتیاز

  10

  کیفیت محصولاز 10 امتیاز

  10

  میزان اثر گذاریاز 10 امتیاز

  10

  سرعت اثر بخشی دارواز 10 امتیاز

  10

  رضایت کلی از خریداز 10 امتیاز