شافیه ( مرکب 7 )

(1 بررسی مشتری)
شناسه محصول: نامعلوم دسته:

? کاربرد داروی شافیه مرکب هفت ?

داروی شافیه در درمان فلج نو و کهنه، لقوه ی نو و کهنه، آپاندیس نو و کهنه. سرفه ی نو و کهنه، کزاز، ریح شوکه، درد گردن و چشم، مویی که در چشم روییده کاربرد دارد.

برای خرید عمده این محصول در ایتا با ما در ارتباط باشید. 09366213780

https://eitaa.com/tbvni_ir
تومان 35,000
نقد و بررسی اجمالی

خواص داروی شافیه 26 ماه به بالا

داروی شافیه در درمان فلج نو و کهنه، لقوه ی نو و کهنه، آپاندیس نو و کهنه. سرفه ی نو و کهنه، کزاز، ریح شوکه، درد گردن و چشم، مویی که در چشم روییده کاربرد دارد.

داروی شافیه (مرکب 7) چیست؟

ماهرترین داروساز اسلامی کسی است که بر شافیه (مرکب 7) مسلط بشود. درست کردن این دارو پیچیدگی دارد و سخت است. طریقه درمان با این دارو نیز آسان نیست.

این دارو درمان بیشتر بیماری ها است

ترکیبات مرکب هفت

1- سیر پوست کنده ( 4 رطل برابر با نقل مذکور در داروی پیامبر ص)

2- روغن گاو ( 4 رطل برابر با نقل مذکور در داروی پیامبر ص)

3- شیر گاو تازه زاییده ( 4 رطل برابر با نقل مذکور در داروی پیامبر ص)

4- عسل ( 4 رطل برابر با نقل مذکور در داروی پیامبر ص)

5- سیاه دانه 10 درهم

6- فلفل 10 درهم

7- مرزنجوش 5 درهم

8- جو به مقدار نیاز برای نگهداری

9- خاکستر به مقدار نیاز برای نگهداری

 

 

خواص داروی شافیه (مرکب 7) :

داروی شافیه 1 ماهه

اگر پس از چهل روز یک ماه دیگر از دفن دارو بگذرد برای دندان دردی که همراه ضربان و زدن رگ باشد مفید است. البته هر دندان دردی را شامل نمیشود و برای کل بیماری هایی که مرتبط با غلبه بلغم است مانند فراموشی، کند ذهنی، بی خیالی و بی حالی مفید واقع میشود.

مقدار مصرف آن ناشتا نصف گردو است

داروی شافیه 2 ماهه

اگر دو ماه از دفن دارو بگذرد برای تب و لرز مفید است (مرکب یک نیز برای تب و لرز مفید است) باید هنگام خواب به اندازه نصف گردو مصرف شود. شافیه دوماهه بهترین دارو برای هضم غذا و بیماری های داخل چشم است به طور مثال برای افرادی که شبکیه چشم‌شان نازک یا پاره می‌شود مفید است و نیازی به پیوند نیست.

روش مصرف نصف گردو شب قبل از خواب است

داروی شافیه 3 ماهه

اگر سه ماه از دفن شافیه بگذرد برای غلبه صفرا و بلغم سوخته که سبز رنگ است و همه بیماریهای مرتبط با صفرا مفید است. باید هنگام ناشتا خورده شود

داروی شافیه 4 ماهه

اگر چهار ماه از دفن شافیه بگذرد برای تاری چشم و تنگی نفس  که هنگام راه رفتن به وجود می‌آید و نشانه گرفتگی کرونر قلب است مفید واقع می شود چون مقدار مصرف آن تعیین نشده باید شب قبل از خواب به اندازه یک نخود استفاده کرد.

داروی شافیه 5 ماهه

اگر 5 ماه از دفن شافیه بگذرد و مقدار نصف عدس با روغن بنفشه یا روغن  گل سرخ مصرف شود برای کسی که میگرن دارند نیز مفید است

روش مصرف

به مقدار نصف عدس از دارو را به همراه دو یا سه قطره روغن حل کنید و در هر سوراخ بینی دو قطره بریزید.

داروی شافیه 6 ماهه

اگر شش ماه از دفن شافیه بگذرد اندازه یک عدس از آن برای کسی که شقیقه دارد و نصف سرش (راست یا چپ) درد میکند مناسب است و باید در سوراخ بینی ( سمتی که درد میکند) بچکاند همچنین باید اول صبح ناشتا مصرف شود

روش مصرف

مقدار به مقدار یک عدس از دارو را در روغن گل بنفشه حل کنید و در سوراخ بینی صبح ناشتا بچکانید

داروی شافیه 7 ماهه

اگر هفت ماه از دفن آن بگذرد برای بادی که در گوش است ( صدا و وزوز گوش) خوب است. برخی در گوش شان صدای باد دارند و باید با روغن گل سرخ به اندازه یک عدس در اول روز و هنگام خواب استفاده کنند

داروی شافیه 8 ماهه

زمانی که این دارو هشت ماهه شود برای مره حمراء و بیماری که منجر به خوره میشود مفید است و باید با آب خورده شود و با هر روغنی میتوان محل خوره را روغن مالی کرد. این کار باید ناشتا طلوع آفتاب انجام شود.

داروی شافیه 9 ماهه

هرگاه شافیه 9 ماهه شد برای بیماری سدد، زیادی خواب. هذیان گویی، درد و ترسیدن در خواب و پریدن از خواب مفید است.

باید هنگام خواب و ناشتا به اندازه یک عدس از داروی شافیه همراه روغن ترب مصرف کنند.

داروی شافیه 10 ماهه

اگر 10 ماه از شافیه (مرکب 7) بگذرد برای سودا و صفرا مفید است. کسانی که وسوسه صدر دارند دچار حدیث نفس میشوند و دائم الفکر هستند و کلام و حدیث قلبی و تب باطنی و گرگرفتگی دارند و تمرکز ندارند. این اشخاص باید شافیه را به اندازه یک عدس با سس ( سرکه و سفیده تخم مرغ) مصرف کنند

روش مصرف

به اندازه یک عدس از دارو با یک سفیده تخم مرغ و مقداری سرکه طبیعی انگور به صورت سس امروزی مخلوط شود و صبح ناشتا مصرف شود و شب بدون سفیدی تخم مرغ و سرکه قبل از خواب مصرف شود

داروی شافیه 11 ماهه

هرگاه شافیه (مرکب 7) به یازده ماه برسد برای سودایی مفید است که شخص را مبتلا به ترس و وسواس کرده است. باید به اندازه یک نخود با روغن گل سرخ ناشتا و همچنین به اندازه یک نخود هنگام خواب بدون روغن مصرف شود.

داروی  شافیه 12 ماهه

هرگاه شافیه دوازده ماهه شود برای فلج تازه و کهنه مفید است. باید هنگام شب به اندازه یک نخود با آب مرزنجوش مصرف شود و پاها را با روغن زیتون و نمک چرب کر تا اثر دارو بیشتر شود. باید این کار را شب انجام دهد و فردای آن شب نیز این کار را تکرار کند (دو شب متوالی) همچنین باید از سرکه . شیر( لبنیات)، سبزی، ماهی، اجتناب کند و غذاهای دیگر هر چه میخواهد بخورد.

داروی شافیه 13 ماهه

اگر سیزده ماه از دفن شافیه بگذرد برای دبیله مفید است احتمال دارد دبیله آپاندیس یا موردی دیگری از ورم داخل شکم باشد. ورمی که اگر بترکد کشنده است و صاحب آن زمان کمی زنده میماند و یا شاید منظور کیست آب انگلی است که موجب خندیدن بدون دلیل و بازی با محاسن در شخص میشود

این دارو بیشتر برای بیماران روحی و روانی است و باید به اندازه یک نخود در آب سداب حل شود و سر شب نوشیده شود

داروی شافیه 14 ماهه

اگر 14 ماه از دفن شافیه بگذرد برای تمام سموم و انواع زهرها مفید است و در حقیقت پادزهر است.

اگر به شخصی زهر داده باشند باید تخم بادنجان را آسیاب کند و روی آتش بجوشاند و پس از صاف کردن یک، دو. سه یا چهار مرتبه به اندازه یک نخود با آب ولرم بنوشد نباید 4 مرحله بیشتر شود و باید هنگام سحر بنوشد

داروی شافیه 15 ماهه

اگر پانزده ماه از دفن شافیه بگذرد برای سحر و باطل کردن آن، خلط نارس، سردی مفصل و دست و پا و بدن و بیماری های سخت یا بیماری هایی که از سوی ارواح و جن باشد مفید است. باید به اندازه نصف فندق با خرما بجوشاند و هنگام خواب و صبح پس از غذا بنوشد

داروی شافیه 16 ماهه

اگر شانزده ماه از دفن شافیه بگذرد اندازه نصف عدس در آب باران تازه ( سه 4 قطره)حل کند. منظور از باران تازه همان روز یا شب گذشته‌اش است میتوان از آب تگرگ یا برف نیز استفاده کرد. کسی که کوری کهنه یا تازه دارد باید با آن سرمه بکشد. به این گونه که سه مرتبه در روز باید تکرار کند و اول صبح و اول شب و هنگام خواب به مدت چهار شبانه روز مصرف کند، اگر خوب نشد هشت روز سرمه بکشد.

اگر باران نیست باید صبر کند تا باران بیاید. برای هر سرمه کشیدن یک نصف عدس لازم است یعنی برای هشت روز بیت و چهار عدس میشود

داروی شافیه 17 ماهه

هنگامی که هفده ماه از خاک شدن داروی شافیه در زیر خاکستر گذشت به اذن خداوند نافع برای جذام است. باید همراه روغن پاچه گاو به اندازه یک فندق هنگام خواب و ناشتا و اندازه یک دانه که با آن روغن مالی شدید شود استفاده کرد. همچنین مقدار کمی از این دارو با روغن زیتون یا روغن گل سرخ حل شود و با آن سعوط انجام شود و این کار آخر روز در حمام انجام گیرد.

داروی شافیه 18 ماهه

چون شافیه 18 ماهه شود به خواست خداوند تعالی نافع است برای بهق که مانند پیسی است با این تفاوت که جایش را تیغ زند خون آید و باید اندازه نخودی از آن بگیرد و با روغن فندق،بادام تلخ یا روغن صنوبر پس از سپیده دم بنوشد و اندازه یک قرص هم با همان روغن به بینی کشد و با نمک به تن خود بمالد.

روش مصرف:

مرحله اول . یک نخود از داروی شافیه را با روغن فندق. بادام تلخ یا روغن صنوبر پس از سپیده دم ( نماز صبح) بخورد.

مرحله دوم . یک حبه از داروی شافیه را با سه قطره از روغن های مذکور حل کرده و داخل بینی ریخته شود

مرحله سوم . یک فندق از داروی شافیه را با دو قاشق غذاخوری از یکی از روغن های مذکور مخلوط کرده و بدن را با آن ماساژ دهد.

این سه مرحله بایستی پشت سرهم انجام شود

داروی شافیه 19 ماهه

اگر نوزده ماه از دفن شافیه بگذرد، به اندازه یک دانه انار با آب دانه انار شیرین ( حداقل یک قاشق غذاخوری) و با هندوانه ابوجهل به اندازه یک دانه گندم هنگام صبح ناشتا با آب گرم به کسی که فراموش کار است و بلغم سوخته و تب کهنه و تازه دارد بدهند.

روش مصرف:

به اندازه یک دانه گندم از هندوانه ابوجهل و به اندازه یک نخود از داروی شافیه را با یک لیوان آب انار شیرین مخلوط کرده و صبح ناشتا میل شود.

 

داروی شافیه 20 ماهه

اگر بیست ماه از دفن شافیه بگذرد برای کری مفید است.

روش مصرف:

یک قاشق غذاخوری کندر آسیاب شده در نصف لیوان آب مخلوط کرده و یک شبانه روز بخیسانید. سپس با پارچه‌ای آن آب را صاف کنید. سپس به اندازه یک عدس شافیه را با مقداری آب کندر ( مثلا یک قاشق چای خوری آب کندر) رقیق کرده و در گوش بریزید.

اگر خوب شد که تمام است و اگر خوب نشد فردای آن روز دوباره یک عدس شافیه را در دو قاشق غذاخوری آب کندر حل کرده و چند قطره در بینی بریزید و آب کندر باقیمانده را روی فرق سر بریزید.

برای بیماری برسام هم مفید است. به کسی که برسام دارد و سنگین و زبانش بلند می‌شود داروی شافیه را با آب غوره بده. شافیه 20 ماهه هر چه بیشتر بماند بهتر است و کمتر استفاده می شود مثلا اگر مقدارش یک فندق باشد یک نخود میشود.

کلیدواژه ها : شافیه ( مرکب 7 ) ، خرید داروی شافیه طب اسلامی

بازگشت به فروشگاه>>

صفحه اصلی>>

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلی
سایر مشخصات
نوع

بزرگ
کوچک

وزن 30 گرم
نظرات کاربران

قوانین ارسال دیدگاه:


1.دیدگاه باید محترمانه و با رعایت ادب ارسال شود و از توهین به هر شخص حقیقی یا حقوقی جدا خودداری شود.
2.دیدگاه های شما اثر مستقیم بر میزان خرید یک محصول میگذارد پس لطفا سعی بفرمایید دیدگاه خود را مطابق به میل خود و میزان رضایتی که از محصول دارید ارائه دهید.
3.لطفا نقاط قوت و نقاط ضعف محصولات را وارد کنید.
4.پس وارد کردن 5 نظر درباره 5 محصول خریداری شده میتوانید کد تخفیف دریافت کنید برای این امر به پشتیبانی پیام دهید.
باتشکر اوقات خوشی را برای شما آرزومندیم  

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها1

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران
پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی